BUKOWINA TATRZAŃSKA - Willa " Roztoka" ul. Wierch Olczański 11 a, tel. 605 880 961

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów wszystkie NARZĘDZIA używane w trakcie zabiegów kosmetycznych m.in. cążki - sterylizowane są w AUTOKLAWIE czyli sterylizatorze ciśnieniowym.
Gwarantujemy więc czystość wykonywanych zabiegów jak i jałowość narzędzi.więcej>>


. . .

ELA ŁUKASZKA - ZAPRASZAM
BLOG - CO U NAS SŁYCHAĆ?
CENNIK USŁUG
MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA
KOSMETYKA TWARZY
ZABIEGI NA BLIZNY I PRZEBARWIENIA
PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP
DEPILACJA HENNA MAKIJAŻ
   SALON FRYZJERSKI

KONTAKT
MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA

OPISY ZABIEGÓW więcej >>>

Zabiegi z wykorzystaniem  mikrodermabrazji korundowej
i dermokosmetyków Reviderm:

System REVIDERM został stworzony na bazie najnowszych testów medycznych i badań kosmetycznych. Jest dostępny wyłącznie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Wysoka jakość i ponadprzeciętne rezultaty sprawiają, że REVIDERM góruje nad innymi technikami.
Wykorzystuje produkty regenerujące skórę w sposób szczególny, został stworzony specjalnie do stosowania przed i po mikrodermabrazji.
To dawka energii do wnętrza skóry pobudzająca do produkcji nowych komórek. Rezultaty są natychmiast widoczne, a skóra regeneruje się od środka.

REVIDERM mikrodermabrazja + dermokosmetyki
Prezentacja przybliżająca kosmetyki REVIDERM więcej >>


System Reviderm Skintelligence
Aktualny stan wiedzy w połączeniu z najnowszymi odkryciami z zakresu kosmetologii i dermatologii udowodniły skuteczność innowacyjnych koncepcji leczenia i pielęgnacji skóry. Dzięki tym odkryciom powstał system Reviderm skintelligence - trzykrotny zdobywca statuetki Beauty Forum Award (2006, 2007 i 2008 rok). System ten inteligentnie łączy mikrodermabrazję aparatem Skin Peeler z preparatami aktywnie oddziałującymi na komórki skóry oraz naśladującymi substancje budujące skórę w profesjonalnym zabiegu dermatologiczno - kosmetycznym.

 

KONTROLOWANA MIKRODERMABRAZJA


Mikrodermabrazja (mikropeeling kontrolowany) jest jedna z wielu metod mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na usunięciu (ścieraniu) warstwy rogowej za pomocą specjalnego urządzenia. Kontrolowana mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelingu poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się z jej specyficznymi problemami. Jest ona stosowana z powodzeniem od połowy lat osiemdziesiątych. Na początku była zarezerwowana głównie dla dermatologów, zaś obecnie coraz częściej jest stosowana w instytutach kosmetycznych.
W czasie kontrolowanej mikrodermabrazji zostaje utworzone podciśnienie za pomocą próżni, która uruchamia strumień kryształków wodorotlenku glinu (korundu). Kryształy są nanoszone na skórę (uderzają o jej powierzchnie) za pomocą specjalnego urządzenia (rączki), które jest przesuwane po skórze i w ten sposób usuwane są delikatnie górne warstwy naskórka. Równocześnie kryształy wraz z usuniętym zrogowaciałym naskórkiem są pochłaniane i zbierane w oddzielnym pojemniku.
Mówimy tu o kontrolowanej mikrodermabrazji,ponieważ zarówno zrogowacenie naskórka, które należy usunąć jak i intensywność zabiegu (głębokość peelingu) są oceniane i indywidualnie dobierane przez kosmetyczkę. Ta cecha sprawia, ze jest to technika bardzo bezpieczna, która góruje nad innymi metodami peelingu.

PREPARATY PROFESJONALNE

Ponieważ budowa skóry jest bardzo złożona pobudzenie jej regeneracji wymaga zastosowania wielu efektywnych substancji czynnych. Zastosowanie substancji czynnych w preparatach Reviderm opiera się na zaawansowanych badaniach naukowych z dziedziny biologii skóry oraz medycyny. Dermokosmetyczne produkty Reviderm w połączeniu z zabiegiem mikrodermabrazji optymalnie wspierają proces odbudowy skóry. Czynnikiem decydującym o sukcesie poza składnikami aktywnymi są zasady konstrukcji indywidualnych zabiegów. Reviderm oferuje zarówno ogólnie regeneracyjne zabiegi, jak i zabiegi specjalne, które nie tylko dbają o kondycję skóry, ale również są odpowiedzią na jej szczególne problemy.

przed po


SKIN PEELER MERCEDES WŚRÓD URZĄDZEŃ DO MIKRODERMABRAZJI


Skin Peeler to zaawansowane technologicznie urządzenie, którego użycie do niedawna było zarezerwowane tylko przez dermatologów. Aparat wykorzystuje system Vacuum-Kompresor, podczas gdy kryształy złuszczające uderzają o powierzchnię skóry, jest ona lekko zasysana, kosmetyczka nie stosuje nacisku na skórę, a jedynie przesuwa końcówkę aparatu po powierzchni skóry. Złuszczony naskórek, zanieczyszczenia i zużyte kryształki są natychmiast odsysane z powierzchni skóry i odprowadzane do osobnego pojemnika. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

PIELĘGNACJA DOMOWA


Niepowtarzalne działanie zabiegów Reviderm powinno być podtrzymywane poprzez konsekwentną pielęgnację domową. W tym celu Reviderm stworzył ekskluzywną serię intensywnie działających kosmetyków pielęgnujących skórę, bogatych w substancje aktywne zawierające m.in.: enzymy, kwasy PCA, kwas hialuronowy, OPC, cytokiny, glycoderm, tlen, ECM (kompleks macierzy komórkowej) oraz witaminy. W skład programu pielęgnacyjnego REVIDERM wchodzi ponad 30 produktów pielęgnacyjnych do skóry twarzy i całego ciała.

 

 EFEKTY

Podczas badań klinicznych przeprowadzonych w USA i we Włoszech udowodniono, że po kilku zabiegach kontrolowanej mikrodermabrazji:
- Następuje stymulacja odnowy komórkowej w epidermie.
- Znacząco zwiększa się grubość epidermy i dermy.
- Poprawia się miejscowa cyrkulacja w skórze.
- Znacząco zwiększają się możliwości absorpcyjne skóry w stosunku do aplikowanych z zewnątrz składników aktywnych.

Jest to rezultatem eksfoliacji (złuszczania) warstwy rogowej i tym samym jest to warunek wstępny dla efektywnej penetracji składników aktywnych w głąb skóry.

MIKRODERMABRAZJA REVIDERM Skin Peeler
jest bezpieczna i łatwa w użytkowaniu oraz stosowaniu. Istotne znaczenie mają jego następujące cechy:


• Skin Peeler może być używany zarówno przez wykwalifikowane kosmetyczki jak i przez dermatologów estetycznych
• Zabieg jest zupełnie bezbolesny
• Klient nie wyłącza się z normalnej, codziennej aktywności (skóra nie jest mocno zaczerwieniona)
• Zabieg jest delikatny i niezwykle przyjemny
• Rezultaty są natychmiast zauważalne i z każdym zabiegiem bardziej widoczne
• W wyniku zabiegu, poprawia się proces biologicznie kontrolowanej odnowy skóry
• Zabiegi mogą być dopasowane dokładnie do indywidualnych wymagań skóry
• Długość i częstotliwość zabiegów może być indywidualnie dostosowana do potrzeb klienta

Optymalne zastosowanie Mikrodermabrazji:

• przed każdym zabiegiem z substancjami aktywnymi
• do generalnej regeneracji skóry
• dla poprawa struktury skóry
• przy skórze zniszczonej, ze zmarszczkami głębokimi
• przy atrofii ( zaniku włókien kolagenowych )
• do aktywacja podziału komórkowego
• przy mocnym rogowaceniu skóry
• przy zaburzeniach pigmentacyjnych, przebarwieniach
• dla stymulacja podziału komórkowego
• przy skórze zanieczyszczonej, z problemami
• przy bliznach potrądzikowych
• przy bliznach każdego rodzaju na twarzy i ciele
• dla odżywienie i regeneracja
• przy uszkodzeniach słonecznych oraz promieniami UV
• przy rozstępach, cellulicie
• przy zabiegi na ciało
• dla ochrony skóry

Kosmetyki REVIDERM

Program Reviderm jest reprezentowany w Stanach Zjednoczonych m.in. przez salony SPA Estee Lauder. Doskonale skomponowane preparaty Reviderm są wynikiem wieloletnich doświadczeń specjalnie stworzonej do tego celu grupy naukowców z Włoch, Niemiec i Stanów Zjednoczonych. Efekt ich pracy przeszedł najśmielsze oczekiwania. Preparaty Reviderm i Cellucur stosowane równocześnie z Mikrodermabrazją potrafią zwalczyć każdy problem dermo-kosmetyczny. Największe znaczenie w składach preparatów odgrywają substancje aktywne skóropodobne i aktywne w skórze, wyprodukowane na bazie Biotechnologii komórkowej, aktywne witaminy, enzymy oraz kwasy owocowe i dwa rodzaje liposomów ( liposomów otulonych oraz tzw. Mikrosfer ) wspomagających przyjęcie ich samych dokładnie w obszarach skóry, które tego wymagają. Reviderm skupia swoją uwagę na dwóch kompletnych liniach Reviderm oraz Cellucur
Inne substancje Biologicznie aktywne
Olejek kukurydzy, Wit C, Olejek z kory cynamonu, Gamma oryzanol, Enzymy, Kwasy PCA, Cytokiny , Ekstrakt z glonów morskich , Amylaza, Atelokolagen, Kwas liponowy, karnityna , Liposomy, Kofeina, Cutawit, Epidermia , Ekstrakt z eukaliptusa, Kwas glikolowy, Glykosomy, Ekstrakt hammamelisa , Nadtlenek wodoru, Hemoglobina , Kaolin , Ziemia okrzemkowa, kwas kojowy, olejek z ziaren dyni, kwas migdałowy. Mikrosfery, kwas mlekowy,NMF, ekstrakt z brzoskwiń, kwas fitynowy, ekstrakt z kory pinii, retinol palmitat, kwas salicylowy, ekstrakt skrzypu polnego, sfingolipidy, wit A, wit B, wit C, wit E, wit F.


ZASTOSOWANIE MIKRODERMABRAZJI * przed zabiegami z substancjami aktywnymi (w celu zwiekszenia skutecznosci) * generalna regeneracja skóry * atrofia skóry (zanik wlókien kolagenowych) * mocne zrogowacenie skóry * zaburzenia pigmentacji, przebarwienia * uszkodzenia sloneczne spowodowane promieniowaniem UV * blizny potradzikowe * rozstepy, cellulit * zanieczyszczenie skóry
SALON URODY ELA
Salon kosmetyczno - fryzjerski
Willa " Roztoka"
ul. Wierch Olczański 11 a
BUKOWINA TATRZAŃSKA
. . .