BUKOWINA TATRZAŃSKA - Willa " Roztoka" ul. Wierch Olczański 11 a, tel. 605 880 961

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów wszystkie NARZĘDZIA używane w trakcie zabiegów kosmetycznych m.in. cążki - sterylizowane są w AUTOKLAWIE czyli sterylizatorze ciśnieniowym.
Gwarantujemy więc czystość wykonywanych zabiegów jak i jałowość narzędzi.więcej>>


. . .

ELA ŁUKASZKA - ZAPRASZAM
BLOG - CO U NAS SŁYCHAĆ?
CENNIK USŁUG
MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA
KOSMETYKA TWARZY
ZABIEGI NA BLIZNY I PRZEBARWIENIA
PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP
DEPILACJA HENNA MAKIJAŻ
   SALON FRYZJERSKI

KONTAKT
Nasza skóra ochrania nas każdego dnia.
Zapewnij jej pielęgnację na którą zasługuje.


ZABIEGI DERMOKOSMETYCZNE REVIDERM - CELLUCUR
Z MIKRODERMABRAZJĄ KORUNDOWĄ I KWASAMI PCA


Zabiegi wykonywane w serii taniej ! Dokładne informacje w gabinecie.Zabiegi dla skóry suchej, wrażliwej, normalnej:

1. Zabieg Baisic
Podstawowy zabieg mikrodermabrazji korundowej dla każdego typu skóry poprawiający jej strukturę

2. REVIDERM Super Peel - podstawowa mikrodermabrazja
Zabieg z zastosowaniem mikrodermabrazji. Usuwane zostaje nadmierne rogowacenie, komórki skóry zyskują energię.Zabiegi dla skóry łojotokowej- detox + oczyszczanie manualne:


SEBORRHOE SICCA - ŁOJOTOK SUCHY z mikrodermabrazją
Zabieg przeznaczony do skóry z łojotokiem suchym, która jest tłusta lecz odwodniona. Cera z problemem łojotoku suchego charakteryzuje się występowaniem zanieczyszczeń, cera jest szara i delikatnie się błyszczy. Odznacza się wrażliwością i skłonnością do zaczerwienień. Stan skóry często pogarsza się w wyniku działania negatywnych czynników zewnętrznych, takich jak: centralne ogrzewanie i klimatyzacja.KWASY OWOCOWE PCA REVIDERM :

1. PCA Peeling classic { bez mikrodermabrazji }- Idealny dla cery z problemami pigmentacyjnymi i ciemno zabarwionymi bliznami trądzikowymi.
28% KOMPLEKS KWASÓW PCA : { SALICYLOWY, CYTRYNOWY, MLEKOWY}, KW. KOJOWY, ph 2,6 - 2,8.
Opis zabiegu:
PCA Peeling to unikalny peeling dla gabinetów kosmetycznych. Składa się z kompleksu kwasów owocowych (aha), które uwalniają skórę ze zrogowaciałych komórek jak również ją rozjaśniają. Idealny dla cery z problemami pigmentacyjnymi i ciemno zabarwionymi bliznami trądzikowymi. Dzięki idealnie dobranej formule składników PCA Peeling jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę. Kombinacja z mikrodermabrazją jest doskonałym zabiegiem odświeżającym i rewitalizujacym skórę.
EFEKTY PO ZABIEGU :
Złuszczenie warstwy rogowej, rozjaśnienie skóry w przypadku zakłóceń pigmentacyji I przy ciemno zabarwionych bliznach trądzikowych. PO ZABIEGU : Bardzo dobre rezultaty osiąga się przeprowadzając zabieg mikrodermabrazji 4-5 dni po zabiegu PCA Peeling classic.

2. REVIDERM Diamond Peel - zabieg z mikrodermabrazją i kwasami owocowymi PCA
Mikrodermabrazja z PCA Peeling PCA 28% KOMPLEKS KWASÓW OWOCOWYCH PCA :{ SALICYLOWY, CYTRYNOWY, MLEKOWY,} KW. KOJOWY, ph 2,6 - 2,8. Zabieg dla skóry grubej, nadmiernie zrogowaciałej, dojrzałej ze zmarszczkami, dla skór problematycznych z bliznami trądzikowymi, z przebarwieniami pigmentacyjnymi.
Opis zabiegu:
Zabieg dla skóry z silną hiperkeratozą (nadmiernym rogowaceniem). Połączenie PCA Peeling i mikrodermabrazji stymuluje skórę i daje jej zwiększony zastrzyk energii. Idealna dla zmęczonej i dojrzałęj skóry. Również odpowiedni dla skóry problematycznej dla zwiększenia jej równowagi.
EFEKTY PO ZABIEGU:
Złuszczenie warstwy rogowej, rozjaśnienie skóry w przypadku zakłóceń pigmentacyji oraz przy ciemno zabarwionych bliznach trądzikowych, spłycenie zmarszczek.Zabiegi wykonywane w serii taniej ! Dokładne informacje w gabinecie.


ZASTOSOWANIE MIKRODERMABRAZJI * przed zabiegami z substancjami aktywnymi (w celu zwiekszenia skutecznosci) * generalna regeneracja skóry * atrofia skóry (zanik wlókien kolagenowych) * mocne zrogowacenie skóry * zaburzenia pigmentacji, przebarwienia * uszkodzenia sloneczne spowodowane promieniowaniem UV * blizny potradzikowe * rozstepy, cellulit * zanieczyszczenie skóry
SALON URODY ELA
Salon kosmetyczno - fryzjerski
Willa " Roztoka"
ul. Wierch Olczański 11 a
BUKOWINA TATRZAŃSKA
. . .